Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Dviračių lenktynės ir „Sakalo sparnai“ kviečia į Šiaulius

2019-07-23

 

sparnai

Liepos 27-28 dienomis Šiauliuose gaus lėktuvų varikliai, dviratininkai išbandys pedalų tvirtumą. Net du didžiuliai renginiai kviečia visus į Saulės miestą – Šiaulius.

Liepos 27 d., šeštadienį, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyks Aviacijos šventė „Sakalo sparnai 2019“, skirta paminėti Lietuvos karo aviacijos šimtmetį.

Akrobatiniai pasirodymai danguje, ant žemės didžiulė karinės technikos ekspozicija: šventės dalyviai galės iš arti susipažinti su aviacijos subtilybėmis. Net ir mažieji lankytojai turės ką veikti – laukia varžybos ir užsiėmimai.

Didžiausią reginį šventės dalyviams kurs viena garsiausių pasaulio akrobatinio skraidymo komandų – „Frecche Tricolori“ iš Italijos, taip pat Belgijos karinių oro pajėgų demonstracinis naikintuvas F-16 „Dark Falcon“.

„Sakalo sparnai 2019″ – aviacijos, lėktuvų ir įvairios technikos entuziastų šventė. Kartu tai ir padėka visiems, kurie palaiko, puoselėja, tobulina ar kitaip prisideda prie Lietuvos aviacijos raidos.

O sekmadienį, liepos 28 d., dviračių sporto entuziastai laukiami „Šiaulių dviračių lenktynėse“. Jau 9 kartą vyksiančios lenktynės šiemet laukia ir pavienių dviratininkų, ir komandų. Sekmadienis prasidės paradu „Minkime kartu“, vėliau – varžybos.

Net jei ir nesinori rungtyniauti, gerai praleisti laiką kvies Talkšos ežero pakrantėje, prie „Geležinės lapės“ įsikūręs pramogų parkas: jame pripučiami atrakcionai, BMX trasa, maisto vagonėliai, crossfit užsiėmimai.

Kadangi liepos 28 d. sekmadienis, apsilankykite ir Šiaulių muziejuose. Nemokamai aplankyti galite: Ch. Frenkelio vilą, Fotografijos, Žaliūkių malūno, Dviračių, Radijo ir televizijos muziejus.

PASIRINKITE