Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Atrask Šiaulius su izi.Travel!

2018-07-13

ScreenShot2167

Net 4 nauji maršrutai! Ir tai dar ne pabaiga! Šiaulių turizmo informacijos centras mobiliojoje programėlėje izi.Travel parengė jums staigmeną – 4 naujus maršrutus savarankiškai keliauti po Šiaulius: „Šiauliai – tai, kas svarbiausia“, „Šiauliai – saulės miestas“, „Saldūs Šiauliai“ ir „Šiaulių muziejai“. Keliaukite, patirkite, atraskite!

 

izi.TRAVEL – tai mobilioji programėlė jūsų kišenėje. Tai tarsi asmeninis gidas visur, kur bebūtumėte, beeitumėte ar bevažiuotumėte. Mobilusis gidas papasakos jums apie įdomiausias atrakcijas ir muziejus daugiau nei 1800 miestų visame pasaulyje, taip pat ir Šiaulius.

 

Nesvarbu, ar planuojate ekskursiją, muziejaus apsilankymą ar neįprastą dieną savo gimtajame mieste, izi.TRAVEL yra privaloma programa! Tiesiog įjunkite GPS geografinę vietovę ir pasirinkite iš daugybės kelionių maršrutų aplink jus. Kiekviename maršrute pateikiami žemėlapiai, kontroliniai punktai, nuotraukų galerijos ir net aukštos kokybės garso ir vaizdo įrašai. Izi.Travel pateikiami visi svarbiausi pasaulio muziejai ir nacionalinės galerijos! Iš anksto atsisiuntę maršrutus, galėsite naudoti žemėlapius ir turinį net neprisijungę.

 

„Mes manome, kad kiekviena vieta ar meno kūrinys turi jums ką papasakoti, kad gatvės ir miestai per istoriją tampa gyvi ir kad tos istorijos suartina žmones“, – toks izi.Travel moto kviečia jus patirti naujų įspūdžių.

 

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

PASIRINKITE