Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

APIE MUS

ŠIAULIŲ TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS – biudžetinė įstaiga, kuri stiprina Šiaulių miesto ir regiono ekonominę, sociokultūrinę, rekreacinę gerovę per turizmo informacijos skleidimą (skatinimą) ir vietos rinkodarą, formuoja turistinį miesto įvaizdį ir tarptautinį jo žinomumą. Taip pat renka, kaupia ir turistams bei Šiaulių miesto svečiams teikia informaciją apie teikiamas turizmo paslaugas, lankytinas Šiaulių vietoves ir objektus, skleidžia informaciją apie Šiaulius mieste, regione, šalyje, užsienyje, plėtoja turizmo sektorių, rengia gidų kursus, nuomoja dviračius, rūpinasi turizmo paslaugų reklama, organizuoja turizmą propaguojančius renginius, ekskursijas, prekiauja suvenyrais ir liaudies amatų gaminiais.

Įstaigos veiklos tikslas – tenkinti viešuosius interesus, vykdant visuomenei naudingą veiklą. Šiaulių TIC svečiams ir miesto gyventojams teikia informaciją apie Šiaulių ir Šiaulių regiono istoriją, lankytinas vietas, vykstančius renginius, turizmo paslaugas bei galimybes. Taip pat organizuoja miesto renginius ir vykdo įvairius komunikacinius projektus, susijusius su Šiaulių miesto įvaizdžio stiprinimu, vietinių gyventojų tapatumo skatinimu ir turistų srautų didinimu.

 

Šiaulių TIC nuostatai

 

Apsilankę mūsų centre:

  • sužinosite apie įdomiausias miesto lankytinas vietas, muziejus, kultūrinius renginius, pramogas;
  • gausite nemokamų turistinių–informacinių leidinių apie Šiaulius ir regioną bei įvairių žemėlapių;
  • galėsite įsigyti leidinių apie Šiaulius, Kryžių kalną ar Lietuvą, įvairių suvenyrų;
  • galėsite nusipirkti autobusų bilietų;
  • išsirinksite tinkamiausią nakvynės vietą, gausite naudingų patarimų, kur geriausiai apsipirkti ar pavalgyti;
  • galėsite naršyti informaciniame terminale arba nemokamai naudotis Wi-Fi;
  • įsigyti suvenyrų su Šiaulių miesto bei šalies simbolika.

Šiaulių TIC yra šių organizacijų narys: Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacijos (nuo 2002 m); Šiaulių pramonininkų asociacijos (nuo 2015 m.); Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (nuo 2015 m.).

AUTOMOBILIAI

Įstaiga automobilių neturi.

 

 

Informacija atnaujinta – 2019-01-21

 

PASIRINKITE