Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

SKIRKITE 2 PROC. PAJAMŲ MOKESČIO

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Šiaulių turizmo informacijos centrą ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio. Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais. Jūs galite paskirti mums 2 proc. savo pajamų mokesčio, sumokėto ankstesniais metais.

 

Kviečiame 2% skirti mums! Surinktos lėšos bus tikslingai panaudotos organizacijos plėtrai, naujos įrangos įsigijimui, reprezentacinių leidinių apie Šiaulius leidybai. Iš anksto dėkojame kiekvienam, skyrusiam šią labai svarbią paramą Šiaulių turizmo informacijos centrui. Kaip tai padaryti 2018 metais:

 

1. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>

2. Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys iš banko)

3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“

4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)

5. Užpildyti ir pateikti Dėkojame už Jūsų paramą.

PASIRINKITE