Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Apdovanoti Šiaulių miesto metų gidai

2018-03-02

cof

Geriausiais 2017 metų Šiaulių gidais nominuota dėstytoja Audronė Grosienė ir istorikas, muziejininkas Giedrius Gaidamavičius.

Šiaulių turizmo informacijos centras patyrusią gidę A. Grosienę apdovanojo už tai, kad miestiečiams ekskursijoje-žygyje „Šiapus anapus“ mieste atskleidė gamtos tylą, o gamtoje atskleidė miesto istoriją, už dėstytojos darbą gidų kursuose ir organizuotą pažintinę išvyką į Vilnių būsimiems gidams, taip pat už pagalbą Turizmo informacijos centrui kalėdinėje akcijoje „Įsileisk Kalėdų šviesą“.

 

Tik pernai gido pažymėjimą gavęs, G. Gaidamavičius įvertintas už keliašimtinės miestiečių minios suvaldymą ir nukreipimą istorine linkme per ekskursiją „Prieš 100 metų Šiauliuose…“ Vasario 16-ąją, už iniciatyvą ir atsakomybę ruošiant maršrutą bei leidinį „Šimtmečio Šiauliai“ ir už intelektualumą ir jaunystės brandą.

 

Šiaulių turizmo informacijos centras – vienintelis gidų kursų organizatorius Šiaurės Lietuvoje. Siekiantiesiems gauti gido pažymėjimą suteikiama galimybė mokytis, o nuo 2017 m. – ir nuotoliniu būdu. 2016 m. Šiaulių TIC organizuojamus gidų kursus lankė ir baigė 15 gidų, 2017 m. – 17, o  2017 m. gidų kursus pradėjo lankyti 21 gidas. Iš viso Šiaulių mieste gido pažymėjimą turi net 66 gidai.

 

Pernai Šiaulių turizmo informacijos centras organizavo, o gidai vedė net 120 ekskursijų po Šiaulių miestą. Iš viso jose dalyvavo 2361 žmogus.

 

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

PASIRINKITE