Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Viešnagė Šiauliuose A. Užkalnį įkvėpė idėjoms apie naują knygą

2017-03-31

20170330_180155Ketvirtadienį Šiauliuose viešėjęs Andrius Užkalnis ne tik pristatė naujausią savo knygą „Taip gyventi verta“, bet ir rado laiko užsukti į vieną iš miesto kavinių. Autorius po renginio neslėpė, kad šiuo metu jaučiasi įkvėptas dar vienai knygai. Tikėtina, kad šioji gali būti apie Šiaulius.

 

Į Šiaulių apskrities P. Višinskio viešąją biblioteką susirinkę šiauliečiai galėjo jaustis patekę į taip ir neįvykusį Andrio Užkalnio šou – vakaro kaltininkas nuolat šmaikštavo tiek kalbėdamas apie savo romaną, tiek atsakinėdamas į gerbėjų ar šiaip smalsuolių klausimus. O šiauliečiai buvo drąsūs klausti. A. Užkalnis buvo apipiltas įvairiausiais klausimais: teirautasi jo nuomonės apie politinę situaciją Anglijoje ir Škotijoje, vertybes ar net koldūnus. A. Užkalnio visiškai neglumino užduodami klausimai.

 

„Šiaulių auditorija niekad nenuvilia, o šiandien buvo ypatingai gera: jokių banalių klausimų ir daugybė labai gerų. Du iš jų gali būti naujų knygų temos. Viena iš temų knygai yra įsivaizdavimas, kas būtų, jei gyvenimas pasisuktų kitaip. Pavyzdžiui, jei Užkalnis gimtų Šiauliuose ir niekada nebūtų iš jų išvažiavęs“, – svarstė septynių knygų autorius.

 

Į Šiaulius su drauge Fausta atvykęs A. Užkalnis neskubėjo grįžti namo – pora vakarienės užsuko į vieną iš miesto bulvare veikiančių kavinių. „Šiauliuose yra kur pavalgyti“, – apie vakarienę Šiaulių kavinėje atsiliepė romano autorius. Savo įspūdžius šioje kavinėje artimiausiu metu jis žada aprašyti naujame savo tekste.

PASIRINKITE